ثبت سفارش کالا

ثبت سفارش کالا

ثبت سفارش کالا

شرکت ترخیص کالا و بازرگانی آکو ترخیص مفتخر است با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در امور ثبت سفارش کالا و ثبت سفارش واردات کالا، تجارت خارجی و اطلاع از آخرین تغییرات ایجاد شده در سیستم بازرگانی با ارائه بهترین خدمات در حداقل زمان ممکن اقدام به اخذ مجوز بازرگانی مورد نیاز و ثبت سفارش کالا به همراه ارائه خدمات دریافت شناسه اظهار پس از ثبت اظهار حمل جهت ارائه به گمرک و ترخیص کالا می نماید.

برخی از خدمات واحد ثبت سفارش کالا :

  • مشاوره رایگان
  • اخذ مجوز ثبت سفارش بازرگانی اقلام به صورت یک روزه
  • دریافت مجوزهای وارداتی از سازمان غذا و دارو، سازمان انرژی اتمی، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، وزارت جهاد کشاورزی، حفظ نباتات، تجهیزات پزشکی و …
  • اخذ مجوز ورود و ترخیص از وزارت راه وترابری
  • اخذ شناسه فروشنده از فیدا در سایت ثبت سفارش
  • دریافت توکن
  • انجام کلیه امور مربوط به اظهارحمل
  • کلیه خدمات مربوط به امر بازرگانی

ثبت سفارش واردات کالا

شرکت بازرگانی آکو ترخیص در راستای تسهیل امور واردات کالا برای بازرگانان و تجار خدمات ثبت سفارش کالا را انجام می دهد. ما به عنوان یک شرکت خدمات بازرگانی می توانیم شما را در تمامی زمینه های صادرات و واردات یاری نماییم که ثبت سفارش کالا یکی از خدمات گسترده ما می باشد.

ثبت سفارش کالا در سامانه ثبت سفارش وزارت بازرگانی

از دیرباز به واسطه قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم، ایران یکی از مهم ترین مراکز تجاری در دنیا به شمار میرفت. با پیشرفت علم و به دنبال آن تغییر شیوه های کسب و کار، قوانین حاکم بر تجارت کالا دستخوش دگرگونی های فراوان شد. از جمله این تغییرات میتوان به سیر تحول واردات کالا اشاره نمود. در گذشته اعلام نیاز به کالا یا خدمات لازمه ورود آن به کشور بوده است. اما هم اکنون علاوه بر نیاز به فاکتور، عوامل دیگری نیز بر این امر تاثیرگذار می باشند. با تکامل دانش بشری و تقسیمات جغرافیایی قوانین صادرات و واردات کالا به مرزهای کشور با نظارت دقیق تری تصویب و اجرا می شوند. در این میان قوانین واردات کالا با توجه به ارتباط مستقیم با رفع نیاز های ضروری جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

شرکت بازرگانی واردات و صادرات اکو

خدمات بازرگانی ، ترخیص کالا و ثبت سفارش واردات کالا تخصص ماست

شرکت ترخیص کالاو بازرگانی صادرات و واردات ”آکو ترخیص“ در تمام حوزه های خدمات بازرگانی، واردات کالا، صادرات، ترخیص کالا از گمرک و... به ارائه خدمات می پردازد.

شما می توانید برای ثبت سفارش کالا از چین ، واردات کالا از چین ، واردات از ترکیه ، واردات از آلمان , واردات از ایتالیا واردات از چین , صادرات به عراق و از سایر کشور ها با ما تماس بگیرید.

برای تماس با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

09121111111 - 021-88888888

Develop & Design:

سوالی دارید؟

در تلگرام، پاسخگوی شما هستیم

09128888888